Masz konto? Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie SAMC

terminator222

Imię: Jakub

Nick: terminator222

SID: 165.

Czas przegrany na serwerze: Dopiero zaczynam przygodę.

Coś o sobie: Nazywam się Jakub, pochodzę z województwa lubuskiego z miejscowości Zielona Góra. Uczęszczam do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zielonej Górze. Jestem na profilu Technik Pojazdów Samochodowych. Interesuję się motoryzacją i mechaniką różnych pojazdów. Prócz tego mam zdolności medyczne.

Dlaczego frakcja SAMD?: Od pierwszych momentów grania w MTA stwierdziłem iż SAMC, odgrywa największą rolę na serwerach RPG. Co za tym idzie? Godny lider frakcyjny, który w 100% zadba aby serwer oraz frakcja stała na wysokim poziomie. Bardzo lubię Pogotowie Ratunkowe, ponieważ znam się na tym fachu i zawszę wysuwałem pomocną dłoń.

Dlaczego akurat ty?: Moje zdolności medyczne  można ocenić na 95% pozytywnego wyniku. Bardzo dobrze radzę sobie z niwelacją stresu oraz podczas akcji rp ,, Używam Głowy '', aby rozgrywka była jeszcze bardziej przyjemniejsza.

Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak3 ?: Tak

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

Co znajduje się w torbie R1?: Kołnierz ort. jest przypięty do torby, opatrunki jałowe, codofix, maska krtaniowa, worek Ambu, Butla Tlenowa, Gazy, Chusta trójkątna, Bandaże, Opatrunki hydrożelnie ( na poparzenia ), Opaska zaciskowa, Nożyczki ratownicze ( do przecinania podczas wypadku, pasów bezpieczeństwa czy wtopionych ubrań), sól fizjologiczna NaCl 5%, Kaniule, Rękawiczki nitrylowe, Worek na odpady medyczne takie jak ( zużyte igły, strzykawki, kaniule itp.) 

Co wchodzi w wyposażenie ambulansu?:  Mając na myśli Ambulans P ( Karetka Podstawowa ) : Deska ort., nosze ort., defibrylator, Krzesełko kardiologiczne, Glukometr, Respirator, Folia NRC, Elektrody, Kamizelka KED, Stazy, Stetoskop itp. 

Przykładowa akcja RP:Gdy dochodzi do NZK wykonujemy 30 uciśnięć i 2 wdechy workiem ambu.

Potem wykonujemy badanie abc .
Jeżeli jest brak oddechu i pulsu wyciągamy lifepack 12 i podłączamy elektrody.   1. Sprawdzamy dostęp do drzwi

* terminator222 sprawdza dostęp do drzwi.

/do Jest/nie ma?.

Jeżeli nie ma wzywamy straż pożarną i po zrobieniu dostępu do poszkodowanego wykonujemy następujące czynności. 

1.Wchodzimy do samochodu

2.Sprawdzamy przytomność: Halo Słyszy mnie pan?

Jeżeli słyszy to.

3.Zakładamy kołnierz ort.

4.Sprawdzamy dostęp do nóg.

-Jeżeli nie ma dostępu to Straż wykonuje swoje czynności a wy przechodzicie dalej.

-Jeżeli jest to.

5. Sprawdzamy czy poszk. ma zapięte pasy.

Jeżeli tak to.

Wyciągamy nożyczki i rozcinamy pasy.

i przynosimy deskę z karetki i wyciągamy.

6. Unosimy poszkodowanego.

7. Wsuwamy deskę pod poszkodowanego.

8. Układamy na desce osobę.

9 Zapinamy pasy.

10. Wyciągamy poszk.

Jeżeli osoba jest nie przytomna to

Wykonujemy badanie ABC( Metodą WSC Widzę Słyszę Czuję ).

Coś od siebie: Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone sprawiedliwe. Pozdrawiam !
Odpowiedz

★ Resco

Podanie mega szczegółowe gracz wydaje się być ogarnięty oraz wydaje mi się ze da sobie na 100% radę !

Pomimo krótkiego czasu bycia na serwerze dałbym mu szanse !

Jestem na ogromne Tak !
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości